آبان 30 1394 9,115نظر
اجاره پنکه

اجاره پنکه چند منظوره

اجاره پنکه:

اجاره پنكه پايه بلند و كم مصرف با توان حداكثر 60 وات /220 ولت متناوب /50 هرتز – داراي حجم باددهي بالا به ميزان 56 مترمكعب بر دقيقه – داراي كليد تنظيم سرعت در سه حالت كند ، متوسط و تند – داراي گارد محافظ ايمن در دو طرح ميله اي و مشبك – داراي موتور مجهز به فيوز حرارتي – داراي قابليت تنظيم آسان زاويه وزش باد به صورت جغجغه اي – قابليت تنظيم گردش افقي – قابليت تنظيم ارتفاع از 105 cm تا 145 cm با استفاده از لوله استيل – بلندترين پنكه موجود در بازار – داراي پايه فلزي مستحكم با پوشش رنگ اپوكسي – داراي سيم دوشاخه سه متري با روكش پي وي سي – داراي گواهينامه استاندارد ايمني محصول با فشردن دکمه on/speed پنکه با دور آرام شروع به کار می کند. این پنکه مجهز به سه سرعت کم، متوسط و زیاد می باشد که با فشار دادن دکمهspeed می توان سرعت مطلوب را انتخاب کرد. با فشار دادن دکمه Oscilation سری موتور دستگاه به سمت چپ و راست تغییر می کند. هم چنین به صورت دستی نیز می توان سر پنکه را در جهت بالا و پائین تنظیم نمود.

با فشردن دکمه rhythm حجم باددهی به سه حالت natural و speed و normal قابل تنظیم می باشد.
از ویژگی های پنکه چند منظوره پارس خزر قابلیت خاموشی خودکار دستگاه می باشد. به این صورت که با استفاده از تایمر 12 ساعته دستگاه می توان زمان کارکرد پنکه را تنظیم نمود تا پس از اتمام زمان تنظیم شده به صورت خودکار خاموش گردد. این ویژگی مناسب برای کارکرد دستگاه در شب هنگام می باشد که امکان خاموش کردن پنکه را به صورت اتوماتیک در نیمه شب و پس از به خواب رفتن افراد فراهم می کند. چنان که چراغ های نشان گر تایمر خاموش باشند تایمر فعال نبوده و دستگاه به صورت مداوم کار خواهد کرد.

اجاره پنکه
اجاره پنکه

9,115 نظر


  1. Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home2/garmakar/public_html/wp-includes/class-wp-object-cache.php on line 473